Mode maken en ontwerpen
DECEMBER-ACTIE: tijdelijk 2de cursus GRATIS
Zelf mode maken en ontwerpen is eenvoudiger dan je denkt!
Kleermaak- en naaicursussen beleven een ware “revival”. Creativiteit en individualiteit zijn weer in de mode! Ga op zoek naar kleuren en materialen die bij jou passen en ontwerp en maak je eigen mode-collectie. Uiteraard kun je ook gezinsleden, familie of vrienden verrassen met een uniek, modieus kledingstuk op maat! Begin vandaag nog met deze cursus en leef je helemaal uit!
De Laudius belofte
De Laudius belofte
Bij Laudius sta je er nooit alleen voor. Je wordt begeleid door onze sympathieke vakdocenten, die individueel inspelen op jouw behoeften, de tijd voor je nemen en je persoonlijk ondersteunen. Profiteer van flexibele leermogelijkheden en ervaar de inspirerende interactie met jouw persoonlijke docent. Dit maakt jouw opleiding afwisselend en onvergetelijk!
Over de cursus Mode maken en ontwerpen
Inhoud
Studieduur & Vooropleiding
Examen & Diploma
Materialen
Uitleg cursusvarianten
Gratis downloaden!
Inschrijven voor een cursus bij Laudius is in de maand december wel héél aantrekkelijk. Je krijgt namelijk een tweede cursus cadeau bij je inschrijving! Kies uit de gratis cursussen Basiskennis Psychologie, Effectief communiceren, Time Management, Copywriter of Tuinontwerpen. Voor jezelf, een familielid, vriend of kennis. Je hoeft de twee cursussen uiteraard niet tegelijk te volgen. Je kunt ze naast elkaar doen, maar ook eerst de één en later de ander, precies zoals het jou uitkomt. Kies jouw GRATIS cursus in de volgende stap van je inschrijving! Kijk hier voor de actievoorwaarden.
Inschrijven
- Kies de variant die bij je past
- Geen inschrijfgeld (elders € 30,-)
- 14 dagen vrijblijvend proberen
- Geld terug als je niet slaagt
Studieduur: 12 maanden
DECEMBER-ACTIE: tijdelijk 2de cursus GRATIS








