Engels voor beginners A2

Leer de Engelse taal nog beter begrijpen, spreken en schrijven
Heb je al enige kennis van de Engelse taal en wil je deze uitbreiden? Dan is de erkende cursus Engels A2 van Laudius een prima keuze. Engels is de meest gesproken taal ter wereld. Je kunt er niet alleen in Engelstalige landen mee terecht, maar vrijwel overal! Met deze thuisstudie leer je stap voor stap de Engelse taal beter spreken, verstaan, lezen en schrijven.






Over de cursus Engels voor beginners A2
Inhoud
Studieduur & Vooropleiding
Examen & Diploma
Onze reviews (359)
Lees alle onze 359 ervaringen:
Goede uitleg!!!
Heb nog geen ervaring
De cursus is duidelijk en de begeleiding is heel goed. Nog geen klachten momenteel.
De informatie in de cursus is duidelijk. Enkel en word 100 keer herhaald om altijd met handschoenen en mondmasker te werken maar op de foto's die erbij staan is dit niet het geval ( het zou wel beter zijn als dit ook zo afgebeeld word)
De cursussen zijn heel duidelijk en boeiend geschreven. De leerstof is erg interessant en inhoudelijk voldoet ze volledig aan mijn verwachtingen. Je kan er zeer vlot zelfstandig mee aan de slag. De docenten zijn erg gemotiveerd en geven behalve hun beoordeling ook zeer interessante tips en feedback. Het docentencontact is heel motiverend om ook op een lastig moment door te gaan met de cursus. Bovendien zijn de docenten zeer goed gekwalificeerd om de persoonlijke noden van de cursist in te schatten (vb een extra uitdaging aanbieden, begrip en respect als je trager werkt dan het door Laudius vooropgestelde tempo, extra tips aangepast aan de situatie van de cursist, ... ) De docenten zijn makkelijk te bereiken wanneer je extra vragen hebt en reageren snel op ingestuurd huiswerk. De online studentenwereld van Laudius is overzichtelijk en duidelijk opgesteld. Het is een plezier om mee te werken. De download versies van de cursus zijn een meerwaarde. Ik vind het ook positief dat Laudius meewerkt aan de digitalisering van deze maatschappij en initiatief neemt om geen onnodig papier te verspillen.
Goede uitleg, docent is zeer vriendelijk en helpt je goed verder bij vragen
Heel goede ervaring, duidelijk cursusmateriaal
Uitleg cursusvarianten
Gratis downloaden!
Inschrijven
- Kies de variant die bij je past
- Geen inschrijfgeld (elders € 30,-)
- 14 dagen vrijblijvend proberen
- Geld terug als je niet slaagt
Studieduur: 5 maanden
De cursus leert vlot, duidelijke uitleg. Indien vragen kan u deze stellen aan de docent. Ze geeft vlot en vriendelijk antwoord op al uw vragen.